Physical Education (620 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.80 | 41.60 | 40.40 | 39.20 | 38.00 |
50 (21 total)
- Anderson, Laura (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Baquie, Alice (Genazzano FCJ Kew)
- Broad, Jeremy (Melbourne HS South Yarra)
- Dobson, Laura (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Edwards, Natalie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Eva, Briege (Sacre Coeur Glen Iris)
- Fitzgerald, Kate (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Gledhilltunks, Alesha (Padua College Mornington)
- Good, Samuel (Melbourne HS South Yarra)
- Halliday, Robyn (Yarra Valley GS Ringwood)
- Hanrahan, Daniel (Ballarat GS Wendouree)
- Harford, Rebecca (Dromana SC Dromana)
- Hayes, Tahlia (FCJ Benalla)
- Hosken, Penelope (Tintern Ggs Ringwood East)
- Hounsell, Rebecca (St Catherines School Toorak)
- Hunter, Gabrielle (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Leach, Alexander (Ouyen SC Ouyen)
- Nolan, Patricia (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Shepherd, Kathryn (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Southby, Alesha (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Steer, Anna (Gippsland Grammar - Senior Sale)
49 (10 total)
- Banks, Steven (Melbourne HS South Yarra)
- Crowe, Rebecca (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Dunn, Nicholas (De La Salle College Malvern)
- Guymer, Chelsea (Tintern Ggs Ringwood East)
- Leslie, Gordon (Melbourne HS South Yarra)
- Lloyd, Anita (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Moloney, Adele (Presentation College Windsor)
- Taylor, Louise (The Geelong College Newtown)
- Tisseverasinghe, Imparani (McKinnon SC McKinnon)
- Wilkie, Helen (Mentone Girls SC Mentone)
48 (14 total)
- Bellairs, Gregory (Camberwell GS Canterbury)
- Brennan, Stephanie (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Green, Jo (Frankston HS Frankston)
- Jansen, Liesel (Bacchus Marsh College Bacchus Marsh)
- Keating, Andrew (Catholic College Bendigo Bendigo)
- McConville, Chloe (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- McDonald, Ben (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- McKenney, Nicole (Genazzano FCJ Kew)
- Moloney, Jayson (Birchip P-12 School Birchip)
- Orwin, Bhey (Mentone Girls SC Mentone)
- Szatsznajder, Lisa (Firbank GS Brighton)
- Tho, Jeffrey (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Whiteley, Emma (Eltham College Of Education Research)
- Willis, Fiona (Luther College Croydon)
47 (28 total)
- Adams, Richard (Melbourne GS Melbourne)
- Allan, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Baxter, Amanda (Wangaratta HS Wangaratta)
- Blencowe, Scott (John Paul College Frankston)
- Conley, Jason (Melbourne HS South Yarra)
- Dekoeyer, Paul (Catholic College Wodonga)
- Donald, Matthew (Luther College Croydon)
- Egan, Frances (Aquinas College Ringwood)
- Gan, Esther (Lauriston Girls School Armadale)
- Green, Sarah (Lauriston Girls School Armadale)
- Herkess, Michael (De La Salle College Malvern)
- Herrmann, Anna (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Hollingworth, Elizabeth (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Jennings, David (Brighton GS Brighton)
- Joyce, Kate (Avila College Mount Waverley)
- Kay, Jessica (The Geelong College Newtown)
- Lapthorne, Ryan (Rowville SC Rowville)
- Leamon, Merrin (Nagle College Bairnsdale)
- Luzan, Shaun (St Johns Regional College Dandenong)
- McLennan, Thomas (St Kevins College Toorak)
- Muttiah, Christine (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Saunders, Timothy (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Schenck, Amie (Luther College Croydon)
- Stefanetti, Renae (Catholic College Sale)
- Vanraay, Patrick (Pakenham SC Pakenham)
- Walsh, Lucy (The Geelong College Newtown)
- Wester, Belinda (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Young, Stephanie (St Leonards College Brighton East)
46 (28 total)
- Carman, Tessa (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Christison, David (St Michaels GS St Kilda)
- Chung, David (Balwyn HS Balwyn North)
- Cooper, Julie (St Leonards College Brighton East)
- Cornish, Johanna (St Michaels GS St Kilda)
- Cosgriff, Gemma (Catholic Ladies College Eltham)
- Dannatt, Hannah (Highview Christian Community College Maryborough)
- Doylejones, Brodie (Wesley College Melbourne)
- Duthie, Lynne (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Elliott, Kaz (Mullauna College Mitcham)
- Evans, James (Boort SC Boort)
- Hazeleger, Nikolas (Wodonga HS Wodonga)
- Kennedy, Alyce (Boort SC Boort)
- Leman, Nicholas (MacLeod College MacLeod)
- Manchikanti, Prashanti (Lauriston Girls School Armadale)
- McGuane, Michelle (Loreto College Ballarat)
- OConnor, Jane (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Ogilvie, Annilea (Catholic College Sale)
- Park, Anthony (Waverley Christian College Wantirna South)
- Parrot, Sophie (Ballarat SC Ballarat)
- Penrose, Melissa (Sunbury College Sunbury)
- Priestley, Jonathan (Brighton GS Brighton)
- Riddington, Benjamin (St Josephs College Echuca)
- Rolph, Scott (Melbourne GS Melbourne)
- Stevens, Aimee (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Thomson, Manning (Eltham College Of Education Research)
- Wise, Alicia (Cheltenham SC Cheltenham)
- Woods, Brett (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
45 (38 total)
- Bailey, Caroline (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Baillie, Alastair (Melbourne HS South Yarra)
- Beischer, Samantha (Toorak College Mount Eliza)
- Bertacco, Jamai (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Bird, Dylan (Melbourne HS South Yarra)
- Brereton, Lauren (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Brown, Matthew (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Bull, Catherine (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Court, Hannah (Bialik College Hawthorn East)
- Crook, Joshua (Melbourne HS South Yarra)
- Cunningham, Georgina (Sacre Coeur Glen Iris)
- Dickson, Romy (Williamstown HS Williamstown)
- Hah, Andrea (Melbourne Girls College Richmond)
- Hammond, James (Parade College Bundoora)
- Harrap, Laura (University HS Parkville)
- Harvey, Stephen (St Johns Regional College Dandenong)
- Hawkes, Chelsea (Donald HS Donald)
- Johnson, Carla (Tintern Ggs Ringwood East)
- Jones, Penelope (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Keath, Philippa (Boort SC Boort)
- Mathews, Nicole (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- McNamara, Charlotte (Methodist Ladies College Kew)
- Merrettjenner, Clancy (Kardinia International College Bell Post Hill)
- OCallaghan, Patrick (Marcellin College Bulleen)
- Owen, Kylie (Frankston HS Frankston)
- Pejkovic, Bobby (Lyndale SC Dandenong North)
- Percy, Sian (Yarra Valley GS Ringwood)
- Provatas, Nichole (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Rebakis, William (Melbourne HS South Yarra)
- Regester, Jack (Melbourne HS South Yarra)
- Robertson, James (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Ross, Andrew (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Saunders, Hugh (Brauer College Warrnambool)
- Slamet, Alia (Methodist Ladies College Kew)
- Strachan, Alastair (St Kevins College Toorak)
- Tait, Megan (Methodist Ladies College Kew)
- Talbot, Lachlan (Camberwell HS Canterbury)
- Williams, Elizabeth (Aquinas College Ringwood)
44 (55 total)
- Barr, Megan (Balwyn HS Balwyn North)
- Butler, Casey (Luther College Croydon)
- Cargill, Briony (Mentone Girls SC Mentone)
- Clifton, Ashlea (Geelong GS Corio)
- Crowe, Lachlan (Balwyn HS Balwyn North)
- Croxford, Benjamin (Melbourne HS South Yarra)
- Denehy, Laura (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Dohnt, Jessica (Wesley College Melbourne)
- Eades, Ebony (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Ellis, Sam (Ballarat HS Ballarat)
- Fordham, Brendan (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Foster, Timothy (Wesley College Melbourne)
- Ham, Michael (Brauer College Warrnambool)
- Harding, Sally (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Hare, Cameron (Melbourne HS South Yarra)
- Herrmann, Meg (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Hill, Jemima (Loreto College Ballarat)
- Hillenaar, Chelsea (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Holt, Samantha (Warrnambool College Warrnambool)
- Jury, Marney (MacKillop College Swan Hill)
- Kitchin, Melanie (Vermont SC Vermont)
- Kulari, Amy (Shepparton HS Shepparton)
- Lalor, Matthew (Emmaus College Burwood)
- Landau, Kara (Bialik College Hawthorn East)
- Landman, Steven (Monbulk College Monbulk)
- Lapin, Edward (Melbourne GS Melbourne)
- Lloyd, Bethany (Mowbray College Melton)
- Lockwood, Kent (Ballarat GS Wendouree)
- Lusk, Mark (Luther College Croydon)
- Maxwell, Siobhan (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Meek, Jessica (Timboon P-12 School Timboon)
- Morris, Andrew (Camberwell HS Canterbury)
- Morris, Peter (Whitefriars College Donvale)
- Nanayakkara, Nirmal (Melbourne HS South Yarra)
- OBrien, Joanna (Lauriston Girls School Armadale)
- Pienkos, Frances (Genazzano FCJ Kew)
- Porteous, Hannah (Ballarat HS Ballarat)
- Porter, Sarah (Nagle College Bairnsdale)
- Richards, Stacey (Oxley College Chirnside Park)
- Richardson, Tom (Brauer College Warrnambool)
- Russo, Verity (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Smith, Adelaide (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Southon, Nicole (Nagle College Bairnsdale)
- Star, Jennifer (Methodist Ladies College Kew)
- Stone, Madeleine (University HS Parkville)
- Symes, Jake (Marcellin College Bulleen)
- Turner, Matthew (Marcellin College Bulleen)
- Vanpagee, Daphne (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Vella, Luke (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Vincent, Katrina (Balwyn HS Balwyn North)
- Wakefield, Gary (Cranbourne SC Cranbourne)
- White, Adam (Parade College Bundoora)
- Whitford, Elycia (Mooroopna SC Mooroopna)
- WilsonONeill, Emily (Strathmore SC Strathmore)
- Winter, Sarah (Kardinia International College Bell Post Hill)
43 (74 total)
- Alford, Kassie (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Aplin, Elise (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Armfield, David (Boort SC Boort)
- Bannister, Emma (Mentone Girls SC Mentone)
- Barratt, Caitlin (Balwyn HS Balwyn North)
- Berriman, Megan (McKinnon SC McKinnon)
- Boulionis, Sylvia (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Boyd, Luke (Marcellin College Bulleen)
- Bray, Emma (Chairo Christian School Drouin)
- Breda, Robert (De La Salle College Malvern)
- Butler, Kate (Avila College Mount Waverley)
- Butterley, Meaghan (Emerald SC Emerald)
- Charles, Tessa (Genazzano FCJ Kew)
- Clark, Jessica (Woodleigh School Baxter)
- Clarke, Brydie (Lilydale HS Lilydale)
- Coghlan, Katrina (Ballarat GS Wendouree)
- Collins, Aimee (Mercy Regional College Camperdown)
- Cook, Samantha (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Crisp, Adam (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Crocker, Tom (Ballarat GS Wendouree)
- Davie, Mitchell (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Deitz, Tim (Woodleigh School Baxter)
- Dobson, Lucy (Methodist Ladies College Kew)
- Donovan, Kieran (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Dowd, Thomas (Leongatha SC Leongatha)
- Dowlin, Kristine (Terang College Secondary Terang)
- Fermelis, Charissa (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Gannon, Kelly (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Hawkins, Darrell (Melbourne HS South Yarra)
- Heafield, Abby (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Hogan, Gabrielle (Emmanuel College Warrnambool)
- Hood, Tessa (Frankston HS Frankston)
- Hooper, Erin (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Janssens, Tahnee (Rosebud SC Rosebud)
- Jellie, Johanna (Kings College Warrnambool)
- Jenkins, Christie (Firbank GS Brighton)
- Kahraman, Baran (Melbourne HS South Yarra)
- Keane, David (Hawkesdale College Hawkesdale)
- Kerin, Matthew (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Kuklych, Jessica (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Lawler, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Mantell, Alexandra (Toorak College Mount Eliza)
- Marshall, Alanna (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Mason, Erin (Norwood SC Ringwood)
- McDonald, Laura (FCJ Benalla)
- Milroy, Denise (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Mirchandani, Anil (St Kevins College Toorak)
- Nash, Lucy (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Neckers, Phillip (Wesley College Melbourne)
- Ogier, Renee (Salesian College Sunbury)
- Patterson, Helen (Genazzano FCJ Kew)
- Pillay, Adrian (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Podbury, Christopher (St Kevins College Toorak)
- Pretorius, Adri (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Proctor, Tim (Alexandra SC Alexandra)
- Reitano, Joseph (St Bernards College Essendon)
- Ryan, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Seymour, Ashleigh (Lyndale SC Dandenong North)
- Shankar, Bhargav (The Knox School Wantirna South)
- Shortal, Benjamin (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Simpson, Emma (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Smith, Kelly (The Geelong College Newtown)
- Steinfort, Lauren (Mentone Girls SC Mentone)
- Stewartjohns, Zoe (Lauriston Girls School Armadale)
- Teh, Rachel (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Tighe, Shannon (Wesley College Melbourne)
- Tripp, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Trueman, Bronwyn (Toorak College Mount Eliza)
- Vickers, Zoe (Fintona Girls School Balwyn)
- Wall, David (Donvale Christian College Donvale)
- Wallace, Natalie (Ballarat SC Ballarat)
- Williams, Tracey (Nathalia SC Nathalia)
- Winckworth, Jennifer (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Young, Kyle (Melbourne HS South Yarra)
42 (91 total)
- Allan, Catherine (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Arnett, Kathryn (Galen College Wangaratta)
- Arnott, Cameron (Healesville HS Healesville)
- Barker, Esther (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Beaton, Carley (Mercy Regional College Camperdown)
- Birch, Catherine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Blampied, Katherine (Mansfield SC Mansfield)
- Boden, Thomas (The Knox School Wantirna South)
- Bourke, Casey (St Josephs College Newtown)
- Brudenell, Mark (Frankston HS Frankston)
- Butler, Liesl (Toorak College Mount Eliza)
- Chalmers, Kathryn (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Clinch, Allan (St Kevins College Toorak)
- Commerford, Emily (Padua College Mornington)
- Conrick, Audrey (Mansfield SC Mansfield)
- Considine, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Corredig, Peter (St Bernards College Essendon)
- Coutts, Zoe (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Cramer, Samuel (Luther College Croydon)
- Craven, Gemma (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Daly, Stephanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Davey, Laura (Mentone Girls GS Mentone)
- Doherty, Tom (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Douglas, Marnie (Ringwood SC Ringwood)
- Downes, Joanna (Donald HS Donald)
- Duddridge, Charlene (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Dwyer, Katherine (Loreto College Ballarat)
- Dyke, Jasmine (Mirboo North SC Mirboo North)
- Edwards, Vanessa (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Ellis, Luke (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Finn, Luke (Brighton GS Brighton)
- Fletcher, Kadi (Wesley College Melbourne)
- Fraser, Matthew (Wellington SC Mulgrave)
- Freeman, Clare (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Gardner, Joanne (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Gavalas, Peter (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Gill, Samuel (The Peninsula School Mount Eliza)
- Girdwood, William (Melbourne HS South Yarra)
- Gonzales, Lisa (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Goy, Jacqueline (Mentone Girls SC Mentone)
- Harber, Vaughn (St Kevins College Toorak)
- Hately, Gareth (Mercy Regional College Camperdown)
- Helfer, Louise (St Michaels GS St Kilda)
- Humble, Jessica (Tintern Ggs Ringwood East)
- Hutchins, Jason (Warrnambool College Warrnambool)
- Hyde, Rebecca (Santa Maria College Northcote)
- Issell, Claire (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Jayasuriya, Marrillo (Melbourne HS South Yarra)
- Jilbert, Elise (St Josephs College Echuca)
- Jones, Jacqueline (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Jones, Johanna (Marian College Ararat)
- Jordan, Emily (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- King, Stephen (St Bedes College Mentone)
- Klupacs, Michael (St Kevins College Toorak)
- Knight, Alexandra (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Lancaster, Samantha (Hampton Park SC Hampton Park)
- Le, Wison (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Timothy (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Leung, Mabel (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Lont, Sean (Melbourne HS South Yarra)
- Lumley, Gemma (Geelong GS Corio)
- Mackenzie, Susan (The Geelong College Newtown)
- Marks, Fiona (The Knox School Wantirna South)
- Marriott, Miranda (Eltham College Of Education Research)
- McFarlane, Ruth (Genazzano FCJ Kew)
- Meager, Ella (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Minniti, Phillip (St Bernards College Essendon)
- Nicholls, Stephen (Norwood SC Ringwood)
- Noonan, Abby (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- OHalloran, Thomas (St Josephs College Newtown)
- OKane, Sophie (Balwyn HS Balwyn North)
- Ooi, Christopher (Vermont SC Vermont)
- Osborne, Craig (Vermont SC Vermont)
- Pantano, Tony (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Ranger, Lucy (Loreto College Ballarat)
- Rickards, Kiri (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Robbins, Ben (Shepparton HS Shepparton)
- Robinson, Jacqueline (Notre Dame College Shepparton)
- Shadbolt, Marion (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Sinnott, Shae (Mercy Regional College Camperdown)
- Sneyd, Kate (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Steinwall, Sean (St Kevins College Toorak)
- Stewart, Anne (Aquinas College Ringwood)
- Sturma, Matthew (Melbourne HS South Yarra)
- Sweeney, Sarah (Kyabram SC Kyabram)
- Szikla, Chloe (Whittlesea SC Whittlesea)
- Tait, Carly (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Tellefson, Bridget (Melbourne Girls College Richmond)
- Thornton, Jessica (Genazzano FCJ Kew)
- Wesley, Kylie (Avila College Mount Waverley)
- Young, Steven (Glen Waverley SC Glen Waverley)
41 (120 total)
- Allan, David (The Geelong College Newtown)
- Bagot, Kimberley (Thomas Carr College Tarneit)
- Bailey, Paul (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Ballarin, Joel (St Bernards College Essendon)
- Bartlett, Myrid (Frankston HS Frankston)
- Bastin, Simon (Pakenham SC Pakenham)
- Bell, Erica (Eltham College Of Education Research)
- Bellingham, Frances (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Bird, Tarli (Donald HS Donald)
- Bonnice, Andre (Xavier College Kew)
- Boyce, Jarrod (Warrandyte HS Warrandyte)
- Bradshaw, Ryan (Portland SC Portland)
- Brazzale, Samantha (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Briffa, Marni (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Brooksreid, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Bush, Hannah (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Carter, Stephanie (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Chivers, Katie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Chynoweth, Tom (Melbourne HS South Yarra)
- Citroen, Lewis (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Clegg, Benjamin (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Coles, Sarah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Crafter, Todd (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Cullen, Andrew (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Curwood, Melinda (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Damiano, Giulia (St Johns Regional College Dandenong)
- Defazio, Joseph (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Dissanayake, Jonathan (Haileybury College Keysborough)
- Dry, Sarah (Yarra Valley GS Ringwood)
- Eagles, Bree (Mater Christi College Belgrave)
- Edmonds, Amy (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Evans, Rebecca (Firbank GS Brighton)
- Fagan, Sarah (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Farrell, Dillon (Wangaratta HS Wangaratta)
- Ferguson, Emily (St Leonards College Brighton East)
- Finnerty, Byron (Vermont SC Vermont)
- Flack, Kimberley (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Foley, Erin (Galen College Wangaratta)
- Frisch, Timothy (Western Heights College Geelong North)
- Gilmour, Annalie (Donald HS Donald)
- Godfrey, Adam (Frankston HS Frankston)
- Gorman, Claire (Genazzano FCJ Kew)
- Gosstray, Melissa (Patterson River SC Carrum)
- Gray, Rachel (Mentone Girls GS Mentone)
- Grigg, Jessica (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Hagel, Annelii (Genazzano FCJ Kew)
- Harris, Gerabeth (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Harris, Whitney (FCJ Benalla)
- Heeney, Lauren (Sunbury College Sunbury)
- Hetherington, Kylie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Hodkinson, Byron (Templestowe College Templestowe Lower)
- Hooper, Michael (Wesley College Melbourne)
- Horan, Daniel (St Bernards College Essendon)
- Hui, Bevan (Vermont SC Vermont)
- Jokantas, Astrid (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Kerr, Evan (Koonung SC Mont Albert North)
- Kershaw, Sarah (Star Of The Sea College Gardenvale)
- King, Catherine (Methodist Ladies College Kew)
- Krulis, Lauren (Bialik College Hawthorn East)
- Lacey, Ryan (Bacchus Marsh College Bacchus Marsh)
- Lau, Byron (Dandenong HS Dandenong)
- Lemaitre, Christopher (Nagle College Bairnsdale)
- Lewis, Sophie (Presentation College Windsor)
- Madden, Thomas (St Patricks College Ballarat)
- Main, Jessica (Wonthaggi SC (McBride) Wonthaggi)
- Malcher, Stephanie (Loreto College Ballarat)
- Malone, Zandria (Maryborough Regional College Maryborough)
- Maloney, Phoebe (Clonard College Geelong West)
- Maltaris, Kosta (Haileybury College Keysborough)
- Marsiglio, Michael (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Matton, Christopher (Essendon Keilor College Essendon)
- McBride, Annabelle (Geelong GS Corio)
- McCabe, Damian (Lavalla Catholic College Traralgon)
- McCarthy, Erin (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- McClelland, Emily (Ballarat GS Wendouree)
- McInerney, Justine (Methodist Ladies College Kew)
- McLaughlin, William (Melbourne GS Melbourne)
- Mendoza, Julio (Melbourne HS South Yarra)
- Menheere, Elizabeth (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Millane, James (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Moore, Courtney (Catholic College Sale)
- Mulholland, Tim (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Newton, Viki (Highvale SC Glen Waverley)
- OBrien, Jessica (Emmaus College Burwood)
- OConnor, Claire (Mercy Regional College Camperdown)
- Olaris, Matthew (Eltham College Of Education Research)
- OSullivan, Benjamin (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Parsons, Joanna (Tintern Ggs Ringwood East)
- Patti, Jessica (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Pedicini, Katherine (St Michaels GS St Kilda)
- Pell, Andrew (Emmanuel College Warrnambool)
- Peyton, Daniel (Trinity GS Kew)
- Plant, Ellyse (Manangatang P-12 College Manangatang)
- Post, Kylie (Luther College Croydon)
- Prince, Michael (Marcellin College Bulleen)
- Raeburn, Dylan (Brighton GS Brighton)
- Remboulis, Basil (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Renshaw, Alastair (Balwyn HS Balwyn North)
- Reynolds, William (Mansfield SC Mansfield)
- Ronan, David (St Patricks College Ballarat)
- Ross, Alexander (St Leonards College Brighton East)
- Sala, Damon (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Salter, Ashlea (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Scott, Simone (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Shinners, David (Assumption College Kilmore)
- Shirley, Adam (Xavier College Kew)
- Snow, Troy (Shepparton HS Shepparton)
- Soderstrom, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Sparrow, Morgan (Camberwell HS Canterbury)
- Stapleton, Chloe (Mortlake College Mortlake)
- Stephenson, Gregory (Lilydale HS Lilydale)
- Tanarte, Antonette (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Tennent, Andrew (Salesian College Sunbury)
- Thorpe, Sarah (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Toniazzo, Scott (Salesian College Chadstone)
- Uwland, Sarah (Timboon P-12 School Timboon)
- Walker, Ashley (Rutherglen HS Rutherglen)
- Watson, Paul (Parade College Bundoora)
- Watts, Kerryn (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Willingham, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
40 (141 total)
- Adamson, Sam (Upwey HS Upwey)
- Austin, Gillian (Balwyn HS Balwyn North)
- Baldwin, Adam (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Barbieri, Alexander (Frankston HS Frankston)
- Barnett, Thomas (St Michaels GS St Kilda)
- Barwick, Danae (Luther College Croydon)
- Basarin, Zeynep (Brighton SC Brighton East)
- Beaman, Juanita (Donvale Christian College Donvale)
- Bennett, Courtney (Lilydale HS Lilydale)
- Berlowitz, Julia (Siena College Camberwell)
- Borrie, Sarah (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Bowman, Sarah (Catholic College Sale)
- Bradbury, Elyse (Beaconhills College Pakenham)
- Brown, Cherrie (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Brown, Nyssa (Siena College Camberwell)
- Burchell, Andrew (Geelong GS Corio)
- Burke, Jessica (Aquinas College Ringwood)
- Cadd, Brianna (Swan Hill College Swan Hill)
- Caldwell, David (Berwick SC Berwick)
- Capper, Benjamin (MacLeod College MacLeod)
- Carroll, Victoria (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Carter, Meaghan (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Cockerell, Lauren (Methodist Ladies College Kew)
- Collins, Kirby (Portland SC Portland)
- Collins, Wade (Aquinas College Ringwood)
- Connell, James (Geelong GS Corio)
- Cornelissen, Jessica (Doncaster SC Doncaster)
- Czepil, Michael (Thomas Carr College Tarneit)
- Delaney, Meagan (Mercy Regional College Camperdown)
- Deligt, Jason (Chairo Christian School Drouin)
- Dick, Alec (Scotch College Hawthorn)
- Dickson, Jaimi (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Dymock, Peter (Ballarat HS Ballarat)
- Elliott, Lucas (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Eyles, Lisa (Doncaster SC Doncaster)
- Farrer, Stephanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Fitzgerald, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Forster, Robert (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Foss, Sarah (Beaconhills College Pakenham)
- Gallo, Linda (St Monicas College Epping)
- Gardiner, Rory (Xavier College Kew)
- Gellert, Thomas (Luther College Croydon)
- Goodman, Warwick (Brighton GS Brighton)
- Gooley, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Gough, Alexander (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Grant, Bethany (Genazzano FCJ Kew)
- Griffin, Anna (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- Hamer, Edward (Melbourne GS Melbourne)
- Hammond, David (Thomas Carr College Tarneit)
- Hancock, Benjamin (Geelong GS Corio)
- Hard, Natasha (Corryong College Corryong)
- Harding, Jessica (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Hart, Kathryn (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Henderson, Gemma (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Herriott, Brodie (Toorak College Mount Eliza)
- Hertan, James (Melbourne HS South Yarra)
- Higgins, Blanche (Girton GS Ltd Bendigo)
- Hobson, Elizabeth (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Hodges, Grant (Carey Baptist GS Kew)
- Howren, Ingrid (St Michaels GS St Kilda)
- Hughes, Felicity (Forest Hill College Burwood East)
- Hyland, Benjamin (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Iacovangelo, Paul (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Jennings, Tegan (Mooroopna SC Mooroopna)
- Jones, Bryana (Tyrrell College Sea Lake)
- Joyce, Raama (Mt Evelyn Christian School Mount Evelyn)
- Keely, Antony (St Kevins College Toorak)
- Kirkby, Michael (Camberwell HS Canterbury)
- Kyriazis, Stephen (Emmaus College Burwood)
- Laverdure, Lucrece (Sacre Coeur Glen Iris)
- Lewis, Jessica (Padua College Mornington)
- Livingston, Phoebe (Ballarat GS Wendouree)
- Lockwood, Damian (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Lovett, Symon (Essendon Keilor College Essendon)
- Luszczak, Tymoteusz (Pakenham SC Pakenham)
- Lythgo, Moya (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Magree, Nicholas (Whitefriars College Donvale)
- Marshall, Andrew (Ringwood SC Ringwood)
- Martin, Erin (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Mason, Blair (Brighton GS Brighton)
- Massey, Jennifer (Lowanna College Newborough)
- Mathews, David (Emmaus College Burwood)
- Mazurek, Kale (Assumption College Kilmore)
- McDougal, Chloe (Genazzano FCJ Kew)
- McLean, Adam (Alexandra SC Alexandra)
- McMicking, Simon (Leongatha SC Leongatha)
- Mellick, Emma (Viewbank College Rosanna)
- Moloney, Daniel (Emmanuel College Warrnambool)
- Moore, Claire (Northcote HS Northcote)
- Mundy, Aaron (Geelong GS Corio)
- Munro, Alice (Boort SC Boort)
- Murphy, Andrew (Camperdown College Camperdown)
- Nolan, Patrick (St Josephs College Newtown)
- Obeliunas, Edis (St Josephs College Newtown)
- OConnell, Ryan (Mill Park SC Epping)
- Odor, Steven (Haileybury College Keysborough)
- OKeefe, Elizabeth (Aquinas College Ringwood)
- Oswin, Katherine (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Page, Rebecca (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Pagel, Josef (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Perovic, Carly (Loreto College Ballarat)
- Pettyfor, Kathleen (Mater Christi College Belgrave)
- Poletto, Veronica (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Preston, Simon (St Kevins College Toorak)
- Price, Stephanie (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Rengarajah, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Robinson, Stacey (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Romuld, Skye (Lauriston Girls School Armadale)
- Schuster, Brent (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Scullion, Tyrone (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Shaw, Natalie (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Simpson, Mark (Frankston HS Frankston)
- Smith, Joel (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Spartels, Nicole (The Peninsula School Mount Eliza)
- Stapleton, Andrew (Xavier College Kew)
- Stewart, Stephanie (Mater Christi College Belgrave)
- Tatterson, Jessica (Catholic College Sale)
- Thomas, Erin (Pakenham SC Pakenham)
- Thomas, Timothy (Wesley College Melbourne)
- Tonson, Nicola (Balwyn HS Balwyn North)
- Trovato, Paul (Xavier College Kew)
- Tua, Kaea (Emmaus College Burwood)
- Ulmer, Kirsten (The Geelong College Newtown)
- Upton, Lucinda (Luther College Croydon)
- Uren, Katherine (Norwood SC Ringwood)
- Vamplew, Nicole (Hampton Park SC Hampton Park)
- Waanders, Giselle (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Ward, Sarah (Firbank GS Brighton)
- Waters, Nicholas (The Geelong College Newtown)
- Watson, Sam (Buckley Park College Essendon)
- Watts, Daniel (Catholic College Sale)
- Webber, Jessica (Lauriston Girls School Armadale)
- Weerdenburg, Heather (Melbourne Girls College Richmond)
- Weybury, Casey (Loreto College Ballarat)
- Whykes, Luke (Charlton College Charlton)
- Wiegerink, Damien (Sunbury College Sunbury)
- Wilkinson, Kate (Corryong College Corryong)
- Wolkow, Alexander (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Worboys, Heather (Yarram SC Yarram)
- Wynne, Alicia (Emmanuel College Warrnambool)
- Young, Kathryn (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)